• FATİH / İSTANBUL
  • Tel : 02125146869

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz?,

Biz Kimiz ?

Markamız, 1990 yılından bu yana toptan üretim ile başladığı girişimcilik serüvenini mağazacılık ve e-ticaret ile birlikte güçlendirmeyi başarmıştır. İç giyim alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyatlar ile sunmak gayesiyle geçtiğimiz 32 yıl boyunca bu politikayı aynı titizlikle sürdürmeye çalışmıştır.

Şirketimiz, 20.000 'i aşkın ürün çeşidi 80'in üzerinde marka ile Ev giyim, iç giyim, plaj giyim ana kategorileri altında sütyen modelleri, gecelik modelleri, pijama modelleri; basic ve fantazi, çorap, ayna takımları olmak üzere yüzlerce ürün kategorisinde üretim ve tedarik yaparak sizlere zengin ürün çeşitliliği sunmaktadır. 

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşım sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile sizlere en keyifli alışveriş deneyimi yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Toptan siparişlerinizi Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerine en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Toptan talepleriniz için aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Mail: info@briefs.com.tr